Kurumsal

"Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayat-ı memleket tehlikeye ma'ruz kalmadıkça harp bir cinayettir."
Mustafa Kemal Atatürk


Uzunkaya Savunma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Şirketi ateşli silahların;
1. Kılıfı ve teçhizatı,
2. Mayon kutuları,
3. Şarjörleri,
4. Askı kayışları (komple),
5. Temizlik ve bakım kitleri,
6. Yedek parçaları,
7. Avadanlıkları
ve bunlara ait malzemelerin tasarımı, üretimi ve tedarikini 2011 yılından itibaren yürütmektedir.

Söz konusu faaliyetleri yürütebilmek için şirketimizin organizasyonunu yeniden yapılandırılmış olup, ihtiyaç duyulan makine, teçhizat vb. tedarik edilerek faaliyetlerin aksaksız yürütülmesi sağlanmıştır. Yılda ortalama 40.000-50.000 adet temizlik kiti üretecek şekilde iş gücü yeteneği kazanılmıştır. Üretmiş olduğumuz ürünün öncelikli olarak kaliteli ve güvenilir olması esas alınmaktadır. Bu nedenle personelin gerekli vasfa ulaşmasını sağlamak için gerekli eğitime tabi tutulmuştur.
Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedefleyen, mesleki etik kurallarına uymayı ve bu kurallara göre değer üretmeyi kendine ilke edinmiş olan firmamız Toplam Kalite Yönetimini (TKY) felsefesini uygulamaktadır.

Değerlerimiz:
- Müşterilerimize ve ortaklarımıza karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergileriz.
- Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliğine inanırız.
- Yönetimde açık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışını benimser ve uygularız.
- Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretiriz.
- Güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkarız.
- Kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek için çalışırız.
- Müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlarız.
- Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen gösteririz.
- Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız, bundan taviz vermeyiz.

Uzunkaya Vizyonu

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız, taahhüt ederek yürüttüğü işleri ve ürettiği projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmek.  Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak. Yarattığı fark ile büyüyen, topluma ve ülkesine faydalı, öncü, güçlü ve saygın bir şirket olmak.

Uzunkaya Misyonu

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli olmasını sağlamak, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak. Ülkemize ve ekonomimize katkı sağlayarak, yasal ve etik çalışma kuralları çerçevesinde, dürüst ve iş ahlakı kurallarını en iyi düzeyde uygulayan saygın bir firma olmak.

Belgeler/Sertifikalarımız

ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi’ne sahip firmamız yürütmüş olduğumuz faaliyetler kapsamında çözüm ortağınız olmak ve size değer katmak arzusu içindedir.